Home Kalender Uitslagen Foto's Historiek Biografie Sponsors Gastenboek Links Contact

 

Foto's Het leven in De Ronde v Korea na de uitsluiting van Arne

terug naar het overzicht

dinsdag 10 juni 2014          RONDE VAN KOREA
3de rit:     Muju - Gurye     161,1 km     start om 10u00

Ritwinnaar: OROZ Juan Jose (Spanje)

Algemeen leider: Oroz Juan Jose (Spanje)
Puntenklassement: Neil Van Der Ploeg (Australie)
Jongerenklassement: Hugh Carthy (GBR)
Bergklassement: Sung Baek Park (Korea)


 

woensdag 11 juni 2014          RONDE VAN KOREA
4de rit:     Gurye  -  Gumi     208,3 km    start om 09u00

Ritwinnaar: Kwon Jun-Oh (Korea)

Algemeen leider: Oroz Juan Jose (Spanje)
Puntenklassement: Sbaragli Kristian (Italie)
Jongerenklassement: Hugh Carthy (GBR)
Bergklassement: Elliot Porter (GBR)


donderdag 12 juni 2014         RONDE VAN KOREA
5de rit:     Gumi  -  Yeongju     137,8 km     start om 10u00

Ritwinnaar: Michael Cuming (GBR)

Algemeen Leider: Oroz Juan Jose (Spanje)
Puntenklassement: Sbaragli Kristian (Italie)
Jongerenklassement: Hugh Carthy (GBR)
Bergklassement: Elliot Porter (GBR)


vrijdag 13 juni 2014          RONDE VAN KOREA
6de rit:     Yeongju  -  Pyeongchang     177,2 km     start om 09u30

Ritwinnaar: Jang Kyung-Gu (Korea) !! ploegmaat Arne

Algemeen Leider: Oroz Juan Jose (Spanje)
Puntenklassement: Sbaragli Kristian (Italie)
Jongerenklassement: Hugh Carthy (GBR)
Bergklassement: Jang Kyung-Gu (Korea) !! ploegmaat Arne


zaterdag 14 juni 2014          RONDE VAN KOREA
7de rit:     Pyeongchang  -  Pyeongchang     158,3 km     start om 10u00 

Ritwinnaar: Hugh Carthy (GBR)

Algemeen Leider: Hugh Carthy (GBR)
Puntenklassement: Grega Bole (Slovenie)
Jongerenklassement: Hugh Carthy (GBR)
Bergklassement: Jang Kyung-Gu (Korea) !! ploegmaat Arne


zondag 15 juni 2014          RONDE VAN KOREA
8ste rit:     Yangyang  -  Yangyang     82 km     start om 10u00

Ritwinnaar: Park Sung Beak (Korea)

Eindklassement: Hugh Carthy (GBR)
Puntenklassement: Grega Bole (Slovenie)
Jongerenklassement: Hugh Carthy (GBR)
Bergklassement: Jang Kyung-Gu (Korea)  (II ploegmaat van Arne)
Ploegenklassement; Avanti Racing Team (Australie)

 



Kaart Muju, startplaats 3de rit.

Beeld van Gurye, aankomstplaats van 3de rit.

Aankomst rit 3, winnaar de Spanjaard OROZ Juan Jose.

Het podium na de 3de rit met de diverse leiders.

Kaart Gurye, startplaats 4de rit.

Beeld van Gumi, aankomstplaats van 4de rit.

Aankomst rit 4, winnaar de Koreaan Kwon Jun-Oh

Podium na de 4de rit met de overwinnaar en de diverse leiders.

Kaart Gumi, startplaats 5de rit.

Beeld van Yeongju, aankomstplaats van de 5de rit.

Aankomst rit 5, winnaar de Brit Michael Cuming.

Podium na de 5de rit met de diverse leiders.

Kaart Yeongju, startplaats 6de rit.

Beeld van Pyeongchang, aankomstplaats van de 6de rit.

Aankomst rit 6, winnaar de Koreaan en ploegmaat van Arne Jang Kyung-Gu

Podium na de 6de rit met de diverse leiders.

Kaart van Pyeongchang, start- en aankomstplaats van de 7de rit.

Beeld van Pyeongchang, start- en aankomstplaats van de 7de rit.

Aankomst rit 7, winnaar de Brit Hugh Carthy

Podium na de 7de rit met de diverse leiders.

Kaart Yangyang, start- en aankomstplaats van de 8ste rit.

Beeld van Yangyang, start- en aankomstplaats van de 8ste rit.

Aankomst rit 8, winnaar de Koreaan Park Sung Baek

De ritwinnaar Park Sung Baek op het podium.